Een selectie van onze medewerkers

Jan Broeken

directeur

+31 88 489 6700

sales@it-workz.nl

Pieter Klijs

New Business Development manager

+31 88 489 6700

p.klijs@it-workz.nl

Laldjiet Soochit

manager Service Delivery

+31 88 489 6700

l.soochit@it-workz.nl

Henk Voermans

manager Innovatie

+31 6 5314 9634

h.voermans@it-workz.nl

Mark Wegman

manager Sales en Kwaliteit

+31 6 3028 6817

m.wegman@it-workz.nl

Nathalie Ebbers

accountmanager

+31 6 3042 8244

n.ebbers@it-workz.nl

Marc Mouwen

accountmanager

+31 6 17 68 88 54

m.mouwen@it-workz.nl

Michel van Pelt

accountmanager

+31 6 83 04 17 45

m.vanpelt@it-workz.nl

Maarten Steenbakkers

accountmanager

+31 6 83 26 51 54

m.steenbakkers@it-workz.nl

Anne Steverink

accountmanager

+ 31 6 12 86 10 71

a.steverink@it-workz.nl

Wendy Groffen

relatiemanager

+31 6 4785 2295

w.groffen@it-workz.nl

Zoë ten Brink

consultant onderwijs en ICT

+31 6 8320 2929

z.tenbrink@it-workz.nl

Sylvia Elzinga

consultant Innovatie

+31 6 8317 6294

s.elzinga@it-workz.nl

Eeuwe Feenstra

consultant onderwijs en ICT

+31 6 1200 1873

e.feenstra@it-workz.nl

Mark Froger

consultant onderwijs en ICT

+31 6 8318 8294

m.froger@it-workz.nl

Cindy Meijaard

consultant Innovatie

+31 88 489 6700

c.meijaard@it-workz.nl

Onno Sidler

consultant Innovatie

+31 6 12 60 81 16

o.sidler@it-workz.nl

Petra van der Spek

consultant onderwijs en ICT

+31 6 8320 9261

p.vanderspek@it-workz.nl

Dim Schuurmans

servicemanager

+31 88 489 6700

d.schuurmans@it-workz.nl

Sabrina Panis-Finkelnberg

coördinator Informatisering & Functioneel beheer

+31 88 489 6700

s.panis-finkelnberg@it-workz.nl

Anita Dingemans

HR Businessmanager

+31 88 489 6700

a.dingemans@it-workz.nl

Anja Siemons

HR medewerker

+31 88 489 6700

a.siemons@it-workz.nl

Lara Taalman

HR medewerker

l.taalman@it-workz.nl