Een selectie van onze medewerkers

Mark Wegman

manager Sales en Kwaliteit

+31 6 3028 6817

solliciteren@kofschipgroep.nl

Jan Broeken

Directeur Business Development

+31 88 489 6700

j.broeken@it-workz.nl

Laldjiet Soochit

manager Service Delivery

+31 88 489 6700

l.soochit@it-workz.nl

Michel van Pelt

accountmanager

+31 6 83 04 17 45

m.vanpelt@it-workz.nl

Anne Steverink

accountmanager

+ 31 6 12 86 10 71

a.steverink@it-workz.nl

Nathalie Ebbers

accountmanager

+31 6 3042 8244

n.ebbers@it-workz.nl

Marc Mouwen

accountmanager

+31 6 17 68 88 54

m.mouwen@it-workz.nl

Sylvia Elzinga

consultant Innovatie

+31 6 8317 6294

s.elzinga@it-workz.nl

Onno Sidler

consultant Innovatie

+31 6 12 60 81 16

o.sidler@it-workz.nl

Petra vd Spek

consultant onderwijs en ICT

+31 6 8320 9261

p.vanderspek@it-workz.nl

Mark Froger

coördinator Innovatie / accountmanager

+31 6 8318 8294

m.froger@it-workz.nl

Dim Schuurmans

servicemanager

+31 88 489 6700

d.schuurmans@it-workz.nl

Sabrina Panis-Finkelnberg

coördinator Informatisering & Functioneel beheer

+31 88 489 6700

solliciteren@kofschipgroep.nl

Anita Dingemans

HR Businessmanager

+31 88 489 6700

hr@kofschipgroep.nl

Anja Siemons

HR adviseur

+31 88 489 6700

hr@kofschipgroep.nl

Tim Wassink

Manager Customer Care

088 489 6700

solliciteren@kofschipgroep.nl

Lara Taalman

HR medewerker

+31 88 489 6700

hr@kofschipgroep.nl