Een selectie van onze medewerkers

Mark Wegman

manager Sales

+31 6 3028 6817

solliciteren@kofschipgroep.nl

Jan Broeken

Directeur Business Development

+31 88 489 6700

j.broeken@it-workz.nl

Laldjiet Soochit

manager Delivery

+31 88 489 6700

solliciteren@kofschipgroep.nl

Michel van Pelt

accountmanager

+31 6 8304 1745

m.vanpelt@it-workz.nl

Anne Steverink

Project manager officer

+ 31 6 1286 1071

a.steverink@it-workz.nl

Marc Mouwen

Bid manager

+31 6 1768 8854

m.mouwen@it-workz.nl

Sylvia Elzinga

consultant onderwijs en ICT

+31 6 8317 6294

s.elzinga@it-workz.nl

Onno Sidler

consultant onderwijs en ICT

+31 6 1260 8116

o.sidler@it-workz.nl

Mark Froger

Teamlead Consultancy

+31 6 8318 8294

solliciteren@kofschipgroep.nl

Dim Schuurmans

compliance manager

+31 88 489 6700

dim.schuurmans@kofschipgroep.nl

Sabrina Panis-Finkelnberg

Teamlead Data

+31 88 489 6700

solliciteren@kofschipgroep.nl

Anita Dingemans

HR Businessmanager

+31 88 489 6700

solliciteren@kofschipgroep.nl

Anja Siemons

HR adviseur

+31 88 489 6700

hr@kofschipgroep.nl

Tim Wassink

Manager Customer Care

088 489 6700

solliciteren@kofschipgroep.nl

Lara Taalman

HR medewerker

+31 88 489 6700

hr@kofschipgroep.nl

Patricia Haullussy

Accountmanager

06-81273886

p.haullussy@it-workz.nl