Een selectie van onze medewerkers

Mark Wegman

manager Sales

088 489 6700

m.wegman@it-workz.nl

Jan Broeken

Directeur Business Development

+31 88 489 6700

j.broeken@it-workz.nl

Laldjiet Soochit

Manager Delivery

+31 88 489 6700

l.soochit@it-workz.nl

Michel van Pelt

Account Manager

+31 6 8304 1745

m.vanpelt@it-workz.nl

Anne Steverink

Project Manager Officer

+ 31 6 1286 1071

a.steverink@it-workz.nl

Marc Mouwen

Bid Manager

088 489 6700

m.mouwen@it-workz.nl

Sylvia Elzinga

Consultant Education & ICT

+31 6 8317 6294

s.elzinga@it-workz.nl

Onno Sidler

Consultant Education & ICT

+31 6 1260 8116

o.sidler@it-workz.nl

Mark Froger

Teamlead Consultancy

+31 6 8318 8294

m.froger@it-workz.nl

Dim Schuurmans

Compliance Manager

+31 88 489 6700

d.schuurmans@it-workz.nl

Sabrina Panis-Finkelnberg

Teamlead Data

+31 88 489 6700

solliciteren@it-workz.nl

Anita Dingemans

HR Businessmanager

+31 88 489 6700

solliciteren@kofschipgroep.nl

Anja Siemons

HR Adviseur

+31 88 489 6700

hr@kofschipgroep.nl

Tim Wassink

Manager Customer Care

088 489 6700

solliciteren@kofschipgroep.nl

Lara Taalman

HR medewerker

+31 88 489 6700

hr@kofschipgroep.nl

Patricia Haullussy

Account Manager

06-81273886

p.haullussy@it-workz.nl