Een selectie van onze medewerkers

Mark Wegman

manager Sales en Kwaliteit

+31 6 3028 6817

solliciteren@kofschipgroep.nl

Jan Broeken

Directeur Business Development

+31 88 489 6700

j.broeken@it-workz.nl

Laldjiet Soochit

manager Service Delivery

+31 88 489 6700

solliciteren@kofschipgroep.nl

Michel van Pelt

accountmanager

+31 6 8304 1745

m.vanpelt@it-workz.nl

Anne Steverink

accountmanager

+ 31 6 1286 1071

a.steverink@it-workz.nl

Marc Mouwen

accountmanager

+31 6 1768 8854

m.mouwen@it-workz.nl

Sylvia Elzinga

consultant onderwijs en ICT

+31 6 8317 6294

s.elzinga@it-workz.nl

Onno Sidler

consultant onderwijs en ICT

+31 6 1260 8116

o.sidler@it-workz.nl

Mark Froger

coördinator Consultancy / accountmanager

+31 6 8318 8294

m.froger@it-workz.nl

Dim Schuurmans

compliance manager

+31 88 489 6700

dim.schuurmans@kofschipgroep.nl

Sabrina Panis-Finkelnberg

coördinator Informatisering & Functioneel beheer

+31 88 489 6700

solliciteren@kofschipgroep.nl

Anita Dingemans

HR Businessmanager

+31 88 489 6700

hr@kofschipgroep.nl

Anja Siemons

HR adviseur

+31 88 489 6700

hr@kofschipgroep.nl

Tim Wassink

Manager Customer Care

088 489 6700

solliciteren@kofschipgroep.nl

Lara Taalman

HR medewerker

+31 88 489 6700

hr@kofschipgroep.nl